Subway Surfers Hack na Monety

Subway Surfers Hack na Monety

Subway Surfers to nasza ulubiona gra z wielu powodów. Po pierwsze, dzięki niej możemy poczuć adrenaline podczas ucieczki przed kontrolerem. Po drugie, oferuje nam bardzo przejrzystą i interesującą rozgrywkę, która wciągnie nas na wiele godzin. Jednakże, mamy pewne problemy, które związane są z walutami w grze. Dlaczego? Ponieważ jedna z nich jest walutą premium, ciężko do zdobycia. Subway surfers hack może wam ją zagwarantować. Jak? Bardzo prosto, wystarczy kliknąć jeden przycisk i zostanie podana ilość wygenerowana do waszego konta. Chcesz wiedzieć o nas i o naszej aplikacji więcej? To możesz teraz przeczytać artykuł, który z pewnością ci się spodoba i sprawi, że nabierzesz ochote na grę z dodatkowymi surowcami.

Subway Surfers Hack na Monety – Subway Surfers Hack

Subawy Surfers – Hack na Klucze

Jeżeli nie wierzysz, że subway surfers hack jest w stanie podesłać ci jakąkolwiek ilość surowców, polecamy przetestować nasz generator. Zobaczysz, że wszystko, co ludzie o nim mówią jest prawdą. Mamy tu głównie na myśli bezpieczeństwo (zagwarantowane przez skrypt przeciw banujący), serwery proxy, które ukrywają twoją aktywność oraz oczywiście serwery proxy, mające za zadanie zamaskować twoje prawdziwe IP. Są to oczywiście funkcje dodatkowe, które jedynie wspierają działanie naszego programu. Głównym elementem jest oczywiście możliwość dodania jakiejkolwiek ilości dwóch walut – zwykłej oraz premiowanej. Mamy tu oczywiście na myśli monety oraz klucze (z angielskiego coins oraz keys). To one są odpowiedzialne za nasze poczynania w grze.

Co dają dodatkowe monety i klucze ?

Dzięki dodatkowej ilości monet oraz kluczy możemy wykupić sobie specjalne akcesoria dla naszych bohaterów. Oprócz tego, dostaniemy za nie specjalne boosty, które nam pomogą rozwinąć jeszcze bardziej. Kolejną zaletą, którą warto wspomnieć jest oczywiście możliwość zakupu wielu przedmiotów niedostępnych w normalnych warunkach. Zastanów się dwa razy czy nie masz ochoty zostać jedną z osób, które mają tyle przywilejów. Możliwe jest to dzięki subway surfers hack, bo to właśnie to narzędzie odpowiedzialne jest za wszystkie zmiany na lepsze.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *